• Oferta 1 z 39

przyczepa lawety MARTZ gt plateau 400 2021r.

cena brutto: 13 499 zł

2021r.

przyczepa

53hjd

bezpośredni link: www.auto.pl/?kod=53hjd


Informacje dodatkowe

pojazd nowy, gwarancja, pochodzenie: , faktura Vat


Opis

Laweta samochodowa MARTZ GT PLATEAU 400
Przyczepa do przewozu samochodów MARTZ GT PLATEAU 400 dostępna od ręki z wysyłką na terenie całej Polski przeznaczona dla osób poszukujących sprzętu do zadań specjalnych. Laweta samochodowa z DMC do 2700 kg! Niezwykle wygodna dziękinajazdom znajdującym się w zestawie, co umożliwia szybki i bezpieczny wjazd na przyczepę! Wszystkie formalności związane z zakupem wykonujemy za Ciebie. Zamówiony towar wraz z dołączoną dokumentacją dostarczamy we wskazany przez Ciebie adres w ciągu 10 dni roboczych. Po otrzymaniu przyczepki musisz ją jedynie zarejestrować i ubezpieczyć, aby w pełni z niej korzystać.

Opis techniczny modelu:
• Powierzchnia transportowa 406x211 cm
• 2 osie hamowane 1350 kg ALKO
• Koła 195/50 R13
• Podłoga sklejkowa 15 mm
• Dyszel typu "V"
• Koło podporowe
• Wciągarka
• Stalowe najazdy

Niezbędne dokumenty oraz dostawa.
Decydując się na zakup lawety płaskiej GT PLATEAU 400 nie musisz przejmować się żadnymi sprawami formalnymi. My wszystko zrobimy za Ciebie, aby zaoszczędzić Twój czas i płynnie przeprowadzić Cię przez realizację zamówienia. Przygotujemy dla Ciebie niezbędne dokumenty, które będą potrzebne do natychmiastowej rejestracji, czyli homologację, fakturę zakupu oraz certyfikat autoryzacyjny. Po otrzymaniu przyczepki musisz ją jedynie zarejestrować i ubezpieczyć, aby w pełni z niej korzystać. Pierwszy przegląd wykonasz po 3 latach od daty zakupu, następny po 2 latach od poprzedniego przeglądu.

Korzyści z posiadania lawety samochodowej GT PLATEAU 400
Decydując się na zakup naszej, lawety otrzymasz, 2 lata gwarancji, dzięki czemu użytkowanie jej jest możliwe bez żadnych obaw o uszkodzenie. Do każdego produktu dołączamy instrukcję obsługi i książeczkę gwarancyjną. Dodatkowo, w każdej chwili masz możliwość dokupienia dodatkowego wyposażenia w postaci aluminiowych burt, zabezpieczenia antykradzieżowego, pasów transportowych. Jeśli w trakcie użytkowania przyczepki pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zawsze można, skontaktować się z naszymi specjalistami. Chętnie udzielą wszystkich informacji i wszystko wytłumaczą.

Laweta samochodowa GT PLATEAU 400
stworzona do przewozu pojazdów, wyposażona w dwie osie Knott. Koło podporowe ułatwia manewrowanie stojącą przyczepką. Dodatkowo zamontowana wciągarka oraz najazdy w znaczny sposób pomaga załadunek oraz wjazd pojazdu na lawetę. Wymiary skrzyni ładunkowej wynoszące 406x211 cm oraz maksymalne DMC 2700 kg pozwalają na bezpieczny transport pojazdu. Solidne uchwyty do mocowania ładunku zapewniają bezpieczeństwo przewożonych towarów. Przyczepy samochodowe do przewozu pojazdów serii GT PLATEAU występują w opcji z burtami. Najazdy chowane pod powierzchnią transportową

Dane techniczne lawety PLATEAU 400
PODWOZIE - 2 osie od producenta Alko 1350 kg każda - zrealizowana na specjalne zamówienie Unitrailer. Wymiar kół: R13 195/50. Dyszel typu „V”. Zawieszenie: niezależne, uresorowanie na wałku skrętnym. Koła pod powierzchnią transportową.

NADWOZIE - rama nośna: stal konstrukcyjna, skręcana. Powierzchnia transportowa: podłoga została wykonana z wodoodpornej, antypoślizgowej sklejki, której grubość wynosi 15 mm. Trapy załadowcze (najazdy): pojedyncze najazdy.

Do przyczepki możesz dokupić:
• burty aluminiowe
• stelaż i pokrowiec H-1800
• system stabilizacji jazdy - AKS
• blokatory kół
• podpory tylne
• amortyzatory z mocowaniem
• koło zapasowe ze wspornikiem
• najazdy aluminiowe

... i w ten sposób dostosować ją do swoich potrzeb!

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt za pomocą czatu internetowego lub telefonicznie. W chwili składania zamówienia na przyczepkę samochodową prosimy o podanie DMC auta, które będzie ciągnąć przyczepkę. Informacja o dopuszczalnej masie całkowitej znajduje się na ostatniej stronie w dowodzie rejestracyjnym pod pozycją „O.1”.

Kontakt w sprawie ogłoszenia:
Piotr Kępka, tel.: 791830880, piotr.kepka@unitrailer.eu
identyfikator:UT003989
Dlugość: 555cm, szerokość: 216cm, liczba osi: 2
gwarancja


Zapraszamy

Piotr

Telefon

791 830 880, 533 908 008


Godziny otwarcia

: 08 : 00 - 17 : 00
: nieczynne
: nieczynne


Adres

Kuźnicza 6-8
21-040 Świdnik
woj. lubelskie

unitrailerReklama